OMÜ Rektörü Sait Bilgiç Samsun Teknopark’ı ziyaret etti

Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, TÜBİTAK 1601 projesinden destek görmeye hak kazanan OMÜ Teknoloji Transfer Ofisi(TTO) ve Samsun Teknopark’ı tebrik etti.

Rektör Bilgiç’e, yardımcısı ve Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran, OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Cengiz, OMÜ Proje Yönetim Ofisi Müdürü Prof. Dr. Hüsnü Demirsoy, Agrobigen Ar-Ge Tic. Ltd. Şti. firma sahibi ve OMÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Rıdvan Kızılkaya eşlik etti.

Samsun Teknopark ve OMÜ-TTO personeliyle birlikte yemek yiyen Rektör Sait Bilgiç, “Öncelikle TÜBİTAK 1601 projesinden destek görmeye hak kazandığınız için sizleri tebrik ediyorum. Daha birçok proje ile beraber olmak nasip olur inşallah. Proje konusunda ki atılımlarımızı ve gelişimimizi arttırarak devam ettirmeliyiz” dedi.

Yemeğin ardından Samsun Teknopark binasını gezen Rektör Sait Bilgiç’e, Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran ve Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak kuluçka merkezleri, ofisler ve idari kısım hakkında bilgi verdi.