Milletvekili Kurt Samsun Teknopark’ı ziyaret etti

Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt Samsun Teknopark’ı ziyaret ederek Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran ve Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak’tan bilgi aldı.

Samsun Teknopark’ı gezerek ziyaretine başlayan milletvekili aynı binada bulunan ön kuluçka merkezi, kuluçka merkezi ve Ar-Ge ofislerini ziyaret ederek Genel Müdür Buğra Çolak’tan ve firma sahiplerinden bilgi aldı. Milletvekili Kurt’a Ak Parti Samsun İl Teşkilatı Başkan Yardımcısı Av. Hakan Ay eşlik etti.

Vekil kendisine eşlik eden heyetle birlikte Samsun Teknopark Seminer Salonu’nda personel ile tanışarak sohbet etti. Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak detaylı bir sunumla Samsun Teknopark’ı, gerçekleştirilen etkinlikleri ve planlanan projeleri anlattı. Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran’dan bilgi alan Ak Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt, “Ekibin genç olması beni çok mutlu etti. Samsun Teknopark’ı ve projelerini desteklemekten memnuniyet duyarız” dedi.  Vekil, toplantı sonrası bütün personele başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.