Uluslararası Pazara Çıkmak İstiyorum

AVRUPA İŞLETMELER AĞI (EEN) TİCARİ VE TEKNOLOJİK İŞBİRLİĞİ TEKLİF / TALEPLERİ

Referans no: TEKLİF / TALEPLER İÇERİKLERİ
BRRS20160413001  Sırbistan’da yerleşik firma, organik ve organik olmayan bireysel hızlı donmuş meyveler tedarik edebileceği üreticiler aramaktadır.    
BRPL20170518001 Almanya’da yerleşik, yem ve gıda konusunda faaliyet gösteren firma distribütörlük hizmeti sunmakta olup tavuk vb. hayvanların için beslenmesinde kullanılmak üzere yem üretimi yapan firmalar aramaktadır  
BRRO20170521001 Polonya’da yerleşik ve taze meyve ve sebzelerin dondurulması sektöründe faaliyet gösteren firma, dağıtım sözleşmesi yapmak için taze sebze üretimi (bezelye, yeşil fasulye, biber, brokoli ve karnabahar) yapan üretici firmalar aramaktadır.
BRKR20170424001 Fransa’da yerleşik ve kozmetik, güzellik ürünleri, vb. tüketim malları konusunda faaliyet gösteren firma bu ürünleri tedarik edebileceği uzman firmalar aramaktadır.
BOIT20170509001 Danimarka’da yerleşik firma, dondurulmuş gıda konusunda faaliyet göstermekte olup dondurulmuş ürünlerinin dağıtımı konusunda işbirliği yapmaya hazır distribütörler aramaktadır.      
 BOES20160226001 Fransa’da yerleşik ve dondurulmuş gıda üretimi konusunda uzmanlaşmış firma, ürünlerin dağıtımı konusunda hizmet anlaşması imzalamak için distribütörler aramaktadır.            
BORO20151127001 Romanya’da yerleşik ve elma, kiraz, erik ağaçları vb. gibi meyve bahçeleri alanında faaliyet gösteren firma meyvelerinin dağıtımı konusunda hizmet anlaşması imzalamak için distribütörler aramaktadır.  
 BRRO20170523001 Isıtma malzemeleri ve ekipmanları pazarında distribütör olarak faaliyet gösteren Rumen bir şirket, dağıtım hizmetleri anlaşmaları kapsamında işbirliği yapmak üzere konvansiyonel veya yenilikçi ısıtma çözümleri üreticilerini arıyor.  
BRBG20170613002 Bulgar şirketi, kaynak endüstrisi için kaynak teli, kaynak sarf malzemeleri, malzemeler, aşındırıcılar ve kaynak ekipmanları ile kauçuk bant konveyör ithalatçısı. Şirket, ürünlerini dağıtarak Bulgar piyasasında kendi özel temsilcisi olarak hareket etmek için çelik kenarlı kauçuk bant konveyör üreticilerini arıyor. Potansiyel ortakların Avrupa'dan, tercihen Balkanlar bölgesinden olması gerekir.        
BRPT20170221001 Bitkisel yağlardan eko-dizel üreten Portekizli bir şirket, restoranlar, oteller ve bu amaç için uygun diğer yerlerden atık pişirme yağı toplayabilen pişirme yağı tedarikçileri aramaktadır. Şirket ticari bir ajans veya bir distribütör hizmetleri anlaşması ile ilgilenmektedir.  
BRPT20170526001

Portekizli teknoloji tabanlı bir KOBİ, soğuk zincir ürünlerle çalışan nakliye ve lojistik şirketleri için yüksek seviyeli yakıt tüketimi ile invaziv olmayan düşük karbonlu bir çözüm geliştirdi. Yenilikçi çözüm, aracın ürettiği ve depoladığı enerjiyi sağlar ve daha sonra taşınan malları soğutmak için kullanılan yakıt tüketimini azaltır. Üretim sözleşmeleri için pil tedarikçileri veya güneş pilli paneller aranmaktadır.          

BRKR20170424001 Fransa’da yerleşik ve kozmetik, güzellik ürünleri, vb. tüketim malları konusunda faaliyet gösteren firma bu ürünleri tedarik edebileceği uzman firmalar aramaktadır.     
BRRO20170521001 Polonya’da yerleşik ve taze meyve ve sebzelerin dondurulması sektöründe faaliyet gösteren firma, dağıtım sözleşmesi yapmak için taze sebze üretimi (bezelye, yeşil fasulye, biber, brokoli ve karnabahar) yapan üretici firmalar aramaktadır.
BRPL20170518001 Almanya’da yerleşik, yem ve gıda konusunda faaliyet gösteren firma distribütörlük hizmeti sunmakta olup tavuk vb. hayvanların için beslenmesinde kullanılmak üzere yem üretimi yapan firmalar aramaktadır      
BRRS20160413001 Sırbistan’da yerleşik firma, organik ve organik olmayan bireysel hızlı donmuş meyveler tedarik edebileceği üreticiler aramaktadır.                 
BOME20170209001 Yazılımın geliştirilmesi ve dağıtılması ve BİT çözümlerinin uygulanmasıyla ilgilenen bir Karadağlı şirket, geniş bir hizmet yelpazesini kullanacak bir hizmet anlaşması kapsamında ortak bulmak istiyor.                                                                              
BRIT20160330002 Tasarım, imalat ve geliştirme ısı eşanjörleri alanında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan İtalyan şirketi, ısı eşanjörleri alanında boru, boru ve bobin üreticileri ile fason üretim sözleşmesinde karşılıklı ortak bir çalışma istemektedir.          
BRKR20170705001 Koreli bir mühendislik yazılım şirketi, elektronik tesis / güç sistemi tasarım ve analiz alanlarında uzmanlaşmıştır. Şirket, Kore'deki 140'dan fazla şirket, üniversite ve kuruluşa kapsamlı yazılım ve çözüm sağladı. Şirket, Kore pazarında dağıtılan endüstriyel BİT ürünleri veya çözümleri arıyor. Endüstri 4.0, IoT, bulut bilgisayarı, büyük veri, mobil, makine öğrenimi gibi diğer ürünler de aranmaktadır.    
TRPL20170627001 Web ve mobil uygulamaların geliştirilmesiyle uğraşan Polonyalı bir şirket, hızlı hareket eden tüketici ürünleri (FMCG) endüstrisi için bir yerelleştirme ve ölçüm sistemi üzerinde çalışıyor ve sunulan sistemi iyileştirme kapasitesine sahip kamera davranış algılama teknolojileri konusunda deneyimli olan ortak bulmak istiyor. Teknik işbirliği anlaşması düşünülmektedir.      
TRNL20170609001 Önde gelen bir Hollanda muhasebe, danışmanlık ve vergi firması müşterileri ile etkileşimde bulunmak ve müşterilerine rapor vermek için yeni yollar arıyor. Şirket, kavramsal tasarım, etkileşim tasarımı ve BİT alanında yenilikçi KOBİ'ler arıyor. Şirket sonunda bir hizmet anlaşması çerçevesinde yeni bir çözüm benimsemeyi ve bu çözümü bir teknik işbirliği anlaşması çerçevesinde ortaklaşa geliştirmeyi hedefliyor.                       
TRIT20170522001 Elektronik alanlarda çalışan İtalyan şirketi, teknolojik cihazların üretimini basitleştirmek ve iyileştirmek için dijital dağıtılan bir üretim platformu uygulamak istiyor. Bu dijital sistem sayesinde Avrupalı alıcı, doğru İtalyan üreticileri boş zamanlarında makineleriyle birlikte bulabilir. Bu, teslimat hızını garanti eder ve fabrikalar için çalışır. Bu nedenle, bir teknik işbirliği anlaşması imzalamak için yazılım evleri, BİT araştırma merkezleri veya şirketler ve üniversiteler arıyorlar.                                                                
TRIT20170703001 Çok uluslu şirketlerin İtalyan şubesi, asansörler, yürüyen merdivenler ve hareketli yürüyenler üretmek, daha sürdürülebilir ve daha hafif bir asansör aracı yapmak için yeni bir çözüm arıyor. Özellikle şirket izosiyanatlarla poliüretan içermeyen yeni bir panel dolgu malzemesi arıyor. Aranan sözleşme, yeni çevresel mevzuata uygun materyali geliştirmek ve sonuçlandırmak amacıyla araştırma işbirliğidir.   
TRUK20170605002 Bir İngiliz şirketi tamamen doğal olarak oluşan tarımsal toprakları yeniden üreten, verimliliği arttıran ve toprak verimliliği üzerindeki toplam etkiyi% 40'a kadar azaltarak topraktaki maliyeti düşüren bakterilerden oluşan yenilikçi bir ürün geliştirmiştir. Şirket, tarımsal araştırma merkezleri ve tarla doğrulamasına kadar ürün testine katılmak ve araştırma işbirliği veya ortak girişim anlaşması temelinde bir ürün değerlendirme veritabanı oluşturmak isteyen çiftçiler arıyor.      
TRNL20170703001 Kaplamaların, boyaların ve özel kimyasalların dünya çapında aktif üreticisi olan Hollanda firması, değer zinciri boyunca çevresel ayak izlerini azaltmayı amaçlıyor. Şirket, atıksız kimyasal alanlar oluşturmak için hem su arıtımında hem de su geri dönüşümünde kimyasal oksijen ihtiyacını (KOİ) ve yüksek tuz konsantrasyonunu azaltabilen teknolojilerin bir araç kutusunu arıyor. Ortaklarla işbirliği, araştırma işbirliği anlaşması veya teknik işbirliği anlaşması çerçevesinde olacaktır.
BRCN20170614001 Bu Çin pazarında Avrupa’nın gelişmiş tarım ürünleri dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir Çinli firmadır. Geliştirme stratejilerine göre, kataloglarını genişletmek için çok daha fazla ürün almak istiyorlar. Avrupa ürünleri, ileri teknoloji ile yenilikçi ve etkili olmalıdır. Olası işbirliği, bir dağıtım anlaşması yoluyla yapılabilir.    
BRIT20170530001  İtalyan şirketi, biyolojik olarak parçalanabilir ve gübrelenebilir torbaların satışı ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış toptancı bir firmadır. Sardunya adasında kurulu olup, tüm ülkede arz hizmetleri sunmaktadır. Avrupa'daki ve diğer ülkelerdeki özellikle pürüzsüz vakum torbaları ve ısı büzüşebilen torbaları imalatçıları ile bir dağıtım hizmeti anlaşması imzalamaya çalışmaktadır.