Teknoloji/Ürün/Hizmet Talebinde Bulunmak İstiyorum

TEKNİK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİZE PROFESYONELLER BULALIM

Firmanızda/kurumunuzda ihtiyaç duyduğunuz teknik gereksinimlerinizin karşılanması için, çözüm üretebilecek teknoloji firmaları ya da akademisyenleri sizinle bir araya getirip, ihtiyaçlarınız karşılanıncaya kadar isterseniz koordinasyon görevini üstleniyoruz. Talepleriniz tecrübeli TTO uzmanlarımızca incelenerek, sizin için uygun uzmanlar aranmaktadır.

 

Üniversite Sanayi İşbirliğinde Tecrübe
Samsun Teknopark ve Samsun Teknoloji Transfer Ofisi olarak, 2009 yılından beri endüstriden gelen onlarca talebe, üniversite ve firmalardan çözümler üretilmesini sağladık. 

 

Binlerce Uzmanı ve Firmaları İçeren Veri Tabanlarımız
Samsun Teknoloji Transfer Ofisi olarak tüm Ondokuzmayıs Üniversitesi başta olmak üzere Karadeniz Bölgesindeki üniversitelerdeki binlerce araştırmacı ve akademisyenin uzmanlık bilgileri içeren veri tabanına sahibiz.
Samsun Teknopark ’ta faaliyet gösteren teknoloji firmaları başta olmak üzere Türkiye genelinde faaliyet gösteren teknoloji firmalarını içeren bir veri tabanı oluşturma faaliyetleri devam etmektedir.
Talebiniz için bölgesel olarak çözüm bulunamaması durumunda Türkiye genelindeki on binden fazla akademisyeni içeren iletişim adresleri veri tabanından ilgili olabilecek akademisyenlere duyuru yapılabilmektedir.

 

Gizliliğiniz Bizim İçin Önemli
İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek taraflar, firmanız/kurumunuz gizli tutularak, aranmaktadır.  Talebinize yanıt veren tarafın kimliği sizinle paylaşılarak, uygun görmeniz durumunda ilk görüşme koordine edilmektedir. 

 

Ücretsiz Ara Yüz Hizmeti
Üniversite-Sanayi işbirliğin gelişmesi ve toplumsal katkı sağlanması amacı ile hizmetler toplumsal işbirliği kültürü yeterince olgunlaşıncaya kadar ücretsiz olarak verilmektedir. Koordinasyon hizmeti maliyetlerinin önemli bir kısmı TÜBİTAK 1513 desteğince karşılanmaktadır.


  
Samsun Teknoopark A.Ş. Hizmetleri
Samsun Teknoopark A.Ş.  hizmetleri ile başta Ondukuzmayıs Üniversitesi akademisyenleri olmak üzere akademisyenlerin endüstriye ve kamu kurumlarına hizmet verebilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesi sağlanmaktadır.